AKTUALNOŚCI, strona 50:
GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Gorzycach odbył się gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców. Celem rozgrywek było wyłonienie drużyn, które będą reprezentować naszą gminę w tej dyscyplinie na szczeblu powiatowym. Miło nam poinformować, że to nasi chłopcy pod opieką Pana Adama Kulpy uzyskali awans do tych rozgrywek. W turnieju wzięli udział następujący chłopcy: Jakub Duran, Kacper Kuśnierz, Wiktor Konieczny, Aleksander Pigan, Wojciech Krajewski, Kamil Florek, Karol Pokrywka, Patryk Wielgos oraz Adrian Bajor. Chłopakom z naszej szkoły dziękujemy, gratulujemy awansu i życzymy sukcesów na rozgrywkach powiatowych, które odbędą się już w przyszłym tygodniu w Kańczudze
czytaj dalej... na temat: GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJLodowisko było nasze.
Spotkanie grupy projektowej
Spotkanie z rodzicami

Dzień Babci i Dziadka
Gminny Noworoczny Turniej
II Wojewódzki Konkurs Oratorski
Prelekcja
W naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas 4-8 z policjantem Panem Asp. sztab. Mariuszem Czyrnym, który przybliżył temat cyberprzemocy oraz przykładów demoralizacji wśród młodych ludzi wraz z możliwymi konsekwencjami.
czytaj dalej... na temat: PrelekcjaTydzień kodowania
Bezpieczne ferie


