AKTUALNOŚCI, strona 84:
Opowieści babci
Z życia Świetlików
Mamy podium
Ostatni wyjazd
Już po raz ostatni a zarazem dziesiąty, uczniowie klas 1 byli na zajęciach z nauki pływania na basenie w Leżajsku.
Zajęcia nauki pływania odbywały się pod okiem wykwalifikowanych trenerów, którzy w ciekawy i bardzo przystępny sposób pomogli uczniom pokonać lęk przed wodą, pokazali sposoby i style pływackie, razem z dziećmi potrafili się bawić w basenie i wskazali jak fajnie i przyjemnie można spędzić czas w wodzie.
Święto parafialne
Społeczność naszej Szkoły uczestniczyła w poniedziałek w parafialnym święcie Patrona, św. Kazimierza.
Hodowla rzeżuchy w 1a
W klasie Ia postanowiliśmy założyć hodowlę rzeżuchy, aby dzieci mogły uczyć się o roślinach i procesie ich wzrostu![]()
Rolki w roli głównej
Marzec zaskoczył nas wszystkich piękną pogodą, dzięki której dzieci ze Szkoły Filialnej w Ubieszynie mogły cieszyć się zabawami na świeżym powietrzu. Uczniowie klasy II i III podczas zajęć świetlicowych realizowali innowację pedagogiczną „Dbam o własne zdrowie”.
czytaj dalej... na temat: Rolki w roli głównejKot w butach
Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców i dziewcząt
Wyróżnienie
Miło nam poinformować, że uczeń klasy 5 Karol Jasz zdobył wyróżnienie w konkursie ekologicznym na plakat promujący Odnawialne Źródła Energii ![]()
![]()
Konkurs zorganizował Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu. Gratulujemy ![]()



