W dniu dzisiejszym klasy II a i III b udały się do Parku im. L. Kaczyńskiego, w którym uczestniczyły w grach i zabawach integracyjnych. Świeże powietrze, piękna pogoda, plac zabaw, a zwłaszcza mała infrastruktura sportowa sprzyjały świetnej zabawie naszych uczniów.
Piknik
Utworzono dnia 23.06.2026
Piknik
Utworzono dnia 23.06.2026, 22:43


