Za zajęcie I miejsca w konkursie na najlepszą prezentację kraju podczas Dnia Języków Obcych uczniowie klasy V otrzymali niezwykłą nagrodę – nocowanie w szkole.
Miniony wieczór i noc były dla nich pełne atrakcji i doskonałej zabawy.
Nasi uczniowie brali udział w różnych grach i zabawach integracyjnych, rywalizowali w rozgrywkach sportowych oraz spędzali czas na wspólnych aktywnościach. Nie zabrakło również wspólnego posiłku, który był okazją do rozmów i jeszcze lepszej integracji.
Noc spędzona w szkole dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Gratulujemy zwycięzcom konkursu i dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność oraz wspaniałą współpracę.
Nocowanka w szkole
Utworzono dnia 23.06.2026
Nocowanka w szkole
Utworzono dnia 23.06.2026, 22:27


